O NAS W KILKU ZDANIACH PARĘ SŁÓW O NAS

Brashka

to szczotka, która łączy prostotę z naturą. Oryginalny, zastrzeżony kształt z litego drewna bukowego oraz odpowiednio dobrane ostrze daje nam wysokiej jakości, prestiżowy produkt do pielęgnacji sierści. Zebrana sierść przesuwa się za ostrzem nie plątając się w szczotkę. Brashka to produkt sprawdzony, zanim została wprowadzona do sprzedaży była testowana przez kilka kolejnych miesięcy przez użytkowników.

BRASHKA DOG

Każdy posiadacz psa wie jak bardzo liniejąca sierść przeszkadza w utrzymaniu porządku w domu. 

Linienie psa czyli cykliczna wymiana sierści jest procesem fizjologicznym, z którym trzeba się zmierzyć zazwyczaj dwa razy w roku.

Dotychczas właściciele czworonogów stosowali różne metodydog-hair usuwania liniejącej sierści, zazwyczaj stosując tradycyjne szczotki.
Brashka wychodzi naprzeciw tej potrzebie maksymalnie skracając zabieg pielęgnacyjny a przy tym jest w większości przypadków dobrze tolerowana przez psy, ponieważ Brashka nie dotyka i podrażnia skóry podczas czesania.

Braska Dog- to specjalna wersja przeznaczona dla psów średnich i dużych ras. Optymalny rozmiar dopasowany do naszych pupili zapewnia łatwość i wygodę podczas wyczesywania.

Szczotkę używa się poprzez przesuwanie z włosem po powierzchni sierści i to naprawdę wystarczy. Za każdym pociągnięciem z powierzchni grzbietu ściągamy warstwę martwej sierści. Niewątpliwą zaletą Brashki  jest fakt, że włos wogóle nie plącze się w szczotkę.

Szczotkę można kupić naszej stronie >> SKLEP.

lat na rynku

Zrealizowanych projektów

Zadowolonych klientów